Potrzebujesz pomocy ?  Zadzwoń.

+48  518 038 028

 

o nas usługi kontakt pogotowie zamkowe

Oferujemy usługi montażu i serwisu mobilnego zamków na terenie Olsztyna i okolic

 

Kluczyk Olsztyn to nie tylko profesjonalne pogotowie zamkowe z doświadczeniem. Oprócz naprawiania zamków i dorabiania kluczy zajmujemy się również sprzedażą drzwi z zamkiem Gerda. Tego typu drzwi są dostępne w różnych seriach. Każda seria, w zależności od przeznaczenia montażu (np. w bloku, domu jednorodzinny czy wspólnym korytarzu dla kilku mieszkań), cechuje się innymi właściwościami. Drzwi, które znajdą Państwo w sklepie Kluczyk Olsztyn, są specjalnie wzmocnione lub pokryte odporną na czynniki atmosferyczne powłoką.

 

W asortymencie Kluczyk Olsztyn znajdują się drzwi z zamkami wpuszczanymi we framugę lub zamkami nawierzchniowymi. Oprócz tego nasze produkty mają różny styl, dzięki czemu będą Państwo mogli dobrać drzwi bezpośrednio pod wygląd mieszkania. Drzwi Gerda wyróżniają się niezwykle mocną konstrukcją: dzieje się to za sprawą wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, z których zbudowano nasze drzwi. Dzięki nim nasze produkty zapewniają wygodę na każdym etapie użytkowania, a także są niezawodnym zabezpieczeniem każdego domu. Oferujemy również pogwarancyjny serwis drzwi i zamków Gerda.

 

Działamy na terenie Olsztyna i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

 

Drzwi Gerda Olsztyn

© 2013 Kluczykolsztyn.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Zapraszamy do korzystania z usług awaryjnego otwierania samochodów i mieszkań oraz dorabiania kluczy w Olsztynie.

Potrzebujesz pomocy ?  Zadzwoń.

+48  518 038 028