Potrzebujesz pomocy ?  Zadzwoń.

+48  518 038 028

 

o nas usługi kontakt pogotowie zamkowe

Oferujemy usługi montażu i serwisu mobilnego zamków na terenie Olsztyna i okolic

 

Firma Kulczyk specjalizuje się w usługach ślusarskich oraz awaryjnym otwieraniu zamków w drzwiach samochodowych i mieszkaniowych. W swoich działaniach stosujemy profesjonalny sprzęt oraz techniki otwierania drzwi, które nie uszkodzą zamka. Atutem naszej działalności jest mobilność, gwarantujemy szybki dojazd do klienta. Żaden zamek nie stanowi dla nas problemu, rozwiążemy każdą awaryjną sytuację. Jeżeli macie Państwo problem z zamkiem lub zgubiliście klucz, jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

 

Swoje usługi wykonujemy na terenie Olsztyna i okolic.

 

Do każdego zgłoszenia staramy się podejść indywidualnie poprzez znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania dla sytuacji awaryjnej w jakiej znalazł się nasz Klient. Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem i fachowym opiniowaniem zgłaszanych awarii. Używamy sprzętu najnowszej generacji, które pozwoli sprostać każdej awarii oraz wymaganiom naszych Klientów.

Nasza firma wyróżnia się na tle innych firm dużym profesjonalizmem i doświadczeniem.

 

Najlepszą wizytówką dla naszej firmy są opinie naszych zadowolonych Klientów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w skład których wchodzą awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów, serwis zamków oraz dorabianie kluczy.

 

Witamy na naszej stronie

© 2013 Kluczykolsztyn.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Zapraszamy do korzystania z usług awaryjnego otwierania samochodów i mieszkań oraz dorabiania kluczy w Olsztynie.

Potrzebujesz pomocy ?  Zadzwoń.

+48  518 038 028